• PROBIS Łukasz Prorok

  76-032 Mielno, Lechitów 22
  NIP 669-194-91-28

 • Strona internetowa oraz informacje na niej przedstawione mają wyłącznie charakter informacyjny. Wszelkie informacje przestawione na stronie nie stanową oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 • Podejmujemy wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji i porad prezentowanych na stronie Onyx w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów.

  Zastrzegamy sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej Onyx stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających niniejszą stronę.

 • Onyx może od czasu do czas informować na niniejszej stronie internetowej o ofertach, promocjach lub konkursach, które będą podlegały ściśle określonym warunkom.

 • Dokładamy wszelkich starań aby jak najdokładniej przedstawić nasz obiekt – jednak ze względu na ciągłą modernizację obiektu, dostosowywanie do wymogów klientów oraz obowiązujących przepisów wyposażenie poszczególnych domków może się różnić od przedstawionych na zdjęciach.

  Onyx nie ponosi odpowiedzialności za żadne bezpośrednie, pośrednie czy wtórne szkody powstałe w związku z użytkowaniem niniejszej strony internetowej (w tym utratę przychodu, utratę zysku, utratę prognozowanych oszczędności, dodatkowe bądź utracone wydatki, utratę prywatności czy utratę danych itp.) Wyłączenie z odpowiedzialności, o którym powyżej mowa, obejmuje również wirusy, pliki bądź programy mające na celu zakłócenie, ograniczenie lub zniszczenie funkcjonalności jakiegokolwiek oprogramowania, osprzętu komputerowego lub sprzętu telekomunikacji, a także materiałów przekazywanych wraz ze stroną internetową.

Wooden gavel, golden scales of justice and booksClose up of wooden gavel at the computer keyboard

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress