Udogodnienia | ONYX Domki nad morzem w Mielnie. Noclegi, wczasy nad morzem Mielno Udogodnienia
Udogodnienia

Udogodnienia

Udogodnienia

Aneks kuchenny

Każdy domek dysponuje aneksem kuchennym przeznaczonym do samodzielnego przygotowania posiłków przez naszych Gości. W aneksie znajdą Państwo płytę elektryczną (dwa palniki), zlewozmywak, lodówkę, komplet garnków, zastawę stołową oraz sztućce.

Udogodnienia

Parking

Na ogrodzonym terenie znajduje się parking przeznaczony dla naszych Gości.

Udogodnienia

Plac zabaw dla dzieci

Na terenie Onyxa znajduje się miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, oferujące huśtawkę, zjeżdżalnie, trampolinę, piaskownicę oraz liczne zabawki

Udogodnienia

Bezprzewodowy Internet

Nasz niekwestionowany atut to bezpłatny bezprzewodowy Internet. To usługa bezpłatna i nielimitowana. W Twoim pokoju w dowolnie wybranym miejscu masz zawsze możliwość połączenia się z Internetem. Przyjedz i ciesz się bezprzewodowym Internetem w Onyxie.

Udogodnienia

Miejsce do grillowania

Po aktywnym dniu zachęcamy Państwa do biesiadowania przy grillu. To niemal obowiązkowy punkt programu letniego wypoczynku oraz sposób na spędzenie wolnego czasu wraz z najbliższymi. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do grillowania.

Udogodnienia

Rowery

Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery górskie, które umilą Państwu aktywne spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do rowerowego zwiedzania nadmorskich okolic Mielna.

Facebook Messenger